2014
1.3. Zkouška DWD1 - výborně
30.3 Zkouška MD1 - výborně
30.3. Titul Master of Dogdancing 1
17.5. zkouška MD2 - VD
17.5. zkouška HTM2-D
10.5. agility A1 - 6.místo VD
10.5. agility A1 - 5.místo VD
11.5 agility A1 - 3.místo V
24.5. Mistrovství ČR v dogdancingu kat. junior - 2.místo
30.3 Zkouška MD1 - výborně
30.3. Titul Master of Dogdancing 1
17.5. zkouška MD2 - VD
17.5. zkouška HTM2-D
10.5. agility A1 - 6.místo VD
10.5. agility A1 - 5.místo VD
11.5 agility A1 - 3.místo V
24.5. Mistrovství ČR v dogdancingu kat. junior - 2.místo
2013
Dorra
Zkouška Freestyle1 - výborně
Zkouška Heelwork to music 1 - výborně
3.místo - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice (21.5),známka výborně
Zkouška Freestyle1 - výborně
Zkouška Heelwork to music 1 - výborně
3.místo - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice (21.5),známka výborně
Úspěchy (2012)
Dorra
2.místo - agility open, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
3.místo - agility jumping, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
2.místo - součet open + jumping, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
1.místo - ,,Normíkovo bludiště-štěňata" na agility závodě ,,Hranická skočka" (12.5.)
Zkouška ZZO (20.5.)
1.místo - agility závody ,,Agidivošení" v kat. ,,Štěňata" (26.5)
5.místo - agility závody ,,Agidivošení" v kat. ,,Štěňata" (26.5)
2.místo - poslušnost ZZO, meziklubový přebor (24.6.)
1.místo - agility ,,hra", Holešov(18.8)
3.místo - součet agility štěňat, Holešov(18.8)
1.místo - agility štěňata, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
2.místo - agility začátečníci, agility Sokolíci (9.8)
2.místo - štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - součet běhů štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - agility štěňata L, Kroměříž (30.9.)
1.místo - agility štěňata L, Kroměříž (30.9.)
4.místo - klubový závod KK Mošnov, agility závodníci (13.10)
Eila
2.místo - agility jumping, klubový závod OSA Permoník v kat.,,A0" (1.4.)
2.místo - součet open + jumping, klubový závod OSA Permoník v kat.,,A0" (1.4.)
3.místo - poslušnost ZZO, meziklubový závod (24.6)
4.místo - voříškiáda ,,Feny bez PP, třída otevřená" (8.8)
Mia
4.místo - agility ,,Agidivošení" v kat. ,,Začátečníci LA" jumping (26.5.)
6.místo - agility ,,Agidivošení" kat. ,,Začátečníci LA" (26.5.)
2.místo - poslušnost ,,speciál", klubový závod (17.6.)
3.místo - agility open ,,O Javornickou tlapku" (28.7)
3.místo-součet ,,O Javornickou tlapku" (28.7)
3.místo - agility Open ,,Holešovské hopsání" (18.8)
4.místo - agility jumping, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
3.místo - agilityopen, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
2.místo - agility jumping + open, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
1.místo - agility závodníci, klubový závod KK Mošnov (13.10)
2.místo - agility open, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
3.místo - agility jumping, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
2.místo - součet open + jumping, klubový závod OSA Permoník v kat. ,,štěňata, začátečníci,pokročilí" (1.4.)
1.místo - ,,Normíkovo bludiště-štěňata" na agility závodě ,,Hranická skočka" (12.5.)
Zkouška ZZO (20.5.)
1.místo - agility závody ,,Agidivošení" v kat. ,,Štěňata" (26.5)
5.místo - agility závody ,,Agidivošení" v kat. ,,Štěňata" (26.5)
2.místo - poslušnost ZZO, meziklubový přebor (24.6.)
1.místo - agility ,,hra", Holešov(18.8)
3.místo - součet agility štěňat, Holešov(18.8)
1.místo - agility štěňata, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
2.místo - agility začátečníci, agility Sokolíci (9.8)
2.místo - štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - součet běhů štěňata/začátečníci, Závody Best Agility (16.9)
2.místo - agility štěňata L, Kroměříž (30.9.)
1.místo - agility štěňata L, Kroměříž (30.9.)
4.místo - klubový závod KK Mošnov, agility závodníci (13.10)
Eila
2.místo - agility jumping, klubový závod OSA Permoník v kat.,,A0" (1.4.)
2.místo - součet open + jumping, klubový závod OSA Permoník v kat.,,A0" (1.4.)
3.místo - poslušnost ZZO, meziklubový závod (24.6)
4.místo - voříškiáda ,,Feny bez PP, třída otevřená" (8.8)
Mia
4.místo - agility ,,Agidivošení" v kat. ,,Začátečníci LA" jumping (26.5.)
6.místo - agility ,,Agidivošení" kat. ,,Začátečníci LA" (26.5.)
2.místo - poslušnost ,,speciál", klubový závod (17.6.)
3.místo - agility open ,,O Javornickou tlapku" (28.7)
3.místo-součet ,,O Javornickou tlapku" (28.7)
3.místo - agility Open ,,Holešovské hopsání" (18.8)
4.místo - agility jumping, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
3.místo - agilityopen, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
2.místo - agility jumping + open, Kynolog. závody Kostelec (8.8)
1.místo - agility závodníci, klubový závod KK Mošnov (13.10)